95/6/21
تعداد نظرات:0
09:38
شماره مطلب:139562115203
-A A +A
رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي ایلام:

همراهی دردسرساز برای خانواده و مدرسه

رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي استان با ابراز نگراني از گسترش غیراصولی تلفن همراه در بين دانش آموزان و خطرات اخلاقي ناشي از آن خواستار توجه مسئولان در کنترل اين موضوع شد.

به گزارش ایلام بیست، سرگرد «علي کساني» رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي ایلام، اظهار کرد: مدرسه دومين مکاني است که تربيت صحيح و ارتقاي آگاهي دانش آموزان را به دنبال دارد، لذا استفاده از تلفن‌های همراه در مدارس قطعاً بر ميزان يادگيري آن‌ها تأثیر می‌گذارد.

وي افزود: استفاده از گوشی‌های همراه گران‌قیمت، وجود شبکه‌های مجازي و يا فیلم‌برداری و گرفتن عکس از ساير دانش آموزان و انتشار آن در اينترنت ،سوءاستفاده‌های احتمالي ديگران از آن‌ها ،مشکلات زيادي را به وجود می‌آورد و تنها با يک فرهنگ‌سازی صحيح می‌توان مانع بسياري از مشکلات شد.

کساني تصریح کرد: هرچند استفاده از تلفن همراه به‌عنوان يک فرصت مطرح است اما استفاده غیراصولی و گاه غیرقانونی می‌تواند اين وسيله سودمند را به يک تهديد تبديل کند.

وی خاطرنشان کرد: ارتقاي تکنولوژي در تلفن همراه و استفاده از تلفن‌های دوربین‌دار باکیفیت بالا در کنار تمامي فوایدشان، گاه معضلات و ناهنجاری‌های زيادي را براي دانش آموزان و خانواده‌هاو حتی مجموعه‌های آموزشي به دنبال دارد که برخورد منطقی والدین را می‌طلبد.

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.