96/6/7
تعداد نظرات:0
11:26
شماره مطلب:13966728781
-A A +A
معاون پژوهش و برنامه ريزي آموزش و پرورش ایلام خبر داد:

هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی دانش آموزان در ایلام برگزار می شود

معاون پژوهش، برنامه ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش ایلام گفت: هشتمين جشنواره توليد محتواي الكترونيكي و دومين جشنواره توليد محتواي الكترونيكي براي دانش آموزان با نيازهاي ويژه در استان برگزار مي شود.

به گزارش ایلام بیست، "امير مهردادي" معاون پژوهش ،برنامه ریزی آموزش و پرورش ایلام  گفت: هشتمين جشنواره توليد محتواي الكترونيكي و دومين جشنواره توليد محتواي الكترونيكي براي دانش آموزان با نيازهاي ويژه در استان برگزار مي شود.

وی اظهار کرد: اين جشنواره به منظور توليد محتواي چند رسانه اي متناسب با نياز دانش آموزان و معلمان، استفاده هوشمندانه از آن و تنوع بخشي به مراكز يادگيري برگزار مي شود.

 معاون پژوهش ،برنامه ریزی آموزش و پرورش ایلام افزود: در اين جشنواره دانش آموزان پايه ششم ابتدايي و دوره اول و دوم متوسطه، هنرجويان هنرستان هاي فني و حرفه اي و كاردانش، مدرسان و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگيان و كليه كاركنان آموزشي،  اداري شاغل در ادارات و مدارس عادي و استثنايي مي توانند شركت كنند.

امير مهردادي تأكيد كرد: علاقمندان مي توانند تا 30 مهرماه از طريق وب گاه به آدرس الكترونيكي www.Roshd.ir در جشنواره ثبت نام و كد رهگيري دريافت نمايند و سپس آثار خود را از طريق رابطين تحليل محتواي شهرستان ها و مناطق به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.