96/6/21
تعداد نظرات:0
00:25
شماره مطلب:139662129000
-A A +A
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی ایلام:

5 هزار دانش آموز به مناطق جنگی اعزام می شوند

به گزارش خبرنگار ایلام بیست؛ اولین نشست هماهنگی ستاد راهیان نور دانش آموزی با حضور اعضای ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان ایلام برگزار شد.

ایرج گوهری مسئول بسیج  دانش آموزی استان ایلام در این نشست گفت: راهیان نور بعنوان یک برنامه معنوی و تربیتی یک هدف مهم و اثرگذار در برنامه های بسیج می باشد.

وی اظهار کرد: در برهه ای از جنگ نرم که دشمن تمام توان خود را برای انحراف جوانان ما بکار گرفته برگزاری این اردوها می تواند سلاحی عظیم در برابر هجمه های استکبار باشد.

مسئول بسیج دانش آموزی افزود: این سازمان با همکاری آموزش و پرورش در چندساله گذشته تمام توان و هدف کاری خود را بر اعزام مناسب این اردوها بکار گرفته و امیدواریم امسال نیز به حول قوه الهی این امر کیفی تر از گذشته محقق شود.

گوهری در ادامه بیان داشت: در سال گذشته بیش از 9 هزار دانش آموز در قالب 33 کاروان به مدت دو روز از مناطق جنگی استان بازدید کردند.

وی تصریح کرد: در سال جدیدی تحصیلی در راستای کیفی سازی این اعزام ها حجم کمتری از دانش اموزان به مناطق گسیل داده خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در سالجاری نزدیک به 5 هزار نفز از دانش آموزان به مناطق دفاع مقدس اعزام شده که از این میان چیزی در حدود 20 درصد به مناطق جنوب و خارج از استان اعزام می شوند.

وی اولیت اعزام کاروان دانش اموزی را 12 مهر اعلام و اظهار داشت: امیدواریم امسال نیز همچون سال های گذشته دانش اموزان را بدون مشکل و در صحت و سلامت کامل اعزام نماییم.

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.