96/6/21
تعداد نظرات:0
00:40
شماره مطلب:139662129001
-A A +A
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام:

راهیان نور در امتداد دفاع مقدس است

به گزارش خبرنگار ایلام بیست؛ علی بیرانوند مدیرکل اموزش و پرورش استان ایلام در نشست هماهنگی راهیان نور دانش آموزی گفت: یک کار فرهنگی بزرگ و تأثیرگذاری که در این چندساله به همت بسیج و آموزش و پررورش شکل گرفته همین اردوهای راهیان نور است.

وی اظهار کرد: این اعزام ها و آشنایی دانش آموزان با تاریخ جنگ هشت ساله در امتداد همان جهاد دفاع مقدس بوده و این روحیه همدلی و همکاری همان دوران را تداعی می کند.

بیرانوند ادامه داد: المحدالله تأثیر مثبت این اردوها را بخوبی می توان در روحیه دانش اموزان مشاهد کرد و تدثیرات آنها در زندگی آنها چشمگیر است.

مدیرکل آموزش و پرورش با تقدیر از زحمات بسیج در این امر راهیان نور بیان داشت: هرجا بسیج و آموزش و پرورش باهم همکاری و اقدامی داشته اند منشأ خیر برای داشن آموزان بوده و امیدواریم این همکاری بیش از پیش ادامه داشته باشد.

این مسئول ادامه داد: وزارتخانه اهمیت ویژه ای به امر راهیان نور داشته اما در این سال ها با مضیقه های مالی نیز همراه بوده ایم اما در بحث نیروی انسانی با تمام توان در خدمت این اردوه هستیم.

وی تصریح کرد: امسال بصورت ویژه از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان برای این اعزام برای برنامه های تربیتی استفاده خواهد شد.

بیرانوند در پایان ابراز امیداورای کرد کیفی سازی این اعزام ها بیش از گذشته در دستور کار قرار گیرد و برنامه های فرهنگی و تربیتی ویژه تری نیز برای دانش آموزان در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.