96/7/11
تعداد نظرات:0
10:04
شماره مطلب:139671129557
-A A +A
معاون تربیت ‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش ایلام:

دانش آموزان ورزشکار ایلام هفت مدال قهرمانی کسب کردند

معاون تربیت ‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش ایلام گفت: دانش آموزان ایلامی در 6 ماه نخست امسال موفق به کسب هفت نشان رنگارنگ در رقابت ‌‌های دانش‌آموزی قهرمانی کشور شدند.

به گزارش ایلام بیست، " ملیحه اسلامی" معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش ایلام ، اظهار کرد: در سال جاری 350 دانش آموز در قالب 39 تیم در 2 بخش پسران و دختران به رقابت‌های دانش‌آموزی و فرهنگیان اعزام شدند.
وی افزود: در این رقابت‌ها هفت مدال(یک طلا، 2 نقره و چهار برنز) کسب شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد خوبی داشته ‌است.
اسلامی یادآور شد: از این مدال‌ها پسران یک مدال طلا و یک برنز در رشته دو و میدانی و سه مدال برنز در رشته کشتی نونهالان قهرمانی کشور و دختران نیز در رشته دو و میدانی قهرمانی کشور یک مدال نقره و یک مدال برنز کسب کردند.
معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش ایلام گفت: دانش‌آموزان ایلامی همچنین در بخش فرهنگیان در جشنواره الگوی برتر در بخش خانم ها با حضور همه استان ها مقام دوم کشور را کسب کردند.
اسلامی اضافه کرد: دانش آموزان ایلامی در جشنواره نوجوان سالم و سفیران سلامت بخش دختران در رشته نقاشی مقام دوم کشوری و در طرح مشارکت اجتماعی نیز جز مقام های برتر کشور معرفی شدند.
وی گفت: دانش آموزان دختر ایلامی همچنین موفق به کسب مقام دوم و چهارم جشنواره سفیران سلامت در رشته عکاسی و مقاله نویسی شدند و اداره سلامت آموزش و پرورش ایلام زیر نظر معاونت تربیت بدنی نیز بعنوان اداره برتر کشور معرفی شد.

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.