96/7/12
تعداد نظرات:0
10:28
شماره مطلب:139671229594
-A A +A

تأمین پوشاک و نوشت‌افزار ۶۳۰ دانش‌آموز نیازمند ایلامی توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء

۶۳۰ سبد حمایتی و تحصیلی در مراسمی که دریکی از مدارس شهرستان مهران استان ایلام برگزار شد به‌صورت هم‌زمان در اختیار دانش آموزان نیازمند استان ایلام قرار گرفت.

به گزارش ایلام بیست، مدیر طرح‌های پشتیبانی نفت و گاز پارس جنوبی در این مراسم که امروز با حضور نمایندگانی از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء و مدیران کمیته امداد استان ایلام در محل مدرسه شهید جوانمردی روستای بان رحمان شهرستان مهران برگزار شد در سخنانی گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء به‌صورت هم‌زمان در 8 شهرستان استان ایلام 630 سبد حمایتی و تحصیلی را توزیع خواهد کرد.

 

وی، افزود: ارزش هر یک از این سبدهای غذایی که توسط قرارگاه خاتم برای دانش آموزان نیازمند و مناطق محروم تهیه‌شده‌اند بیش از 300 هزار تومان است و نیازهای کامل تحصیلی دانش آموزان را برای مدت حداقل یک سال تأمین می‌کند.

 

کریمی، در ادامه گفت: این سبد حمایتی برای دانش آموزان دختر و پسر به‌صورت مجزا تهیه‌شده و بر اساس نیاز دانش آموزان دختر و پسر این اقلام متفاوت هستند.

 

مدیر طرح‌های پشتیبانی نفت و گاز پارس جنوبی در ادامه، افزود: این سبد حمایتی برای دانش آموزان پسر شامل یکدست لباس فرم تحصیلی، یکدست لباس ورزشی، یک عدد کیف مدرسه، یک جفت کفش، جوراب، طناب ورزشی، یک عدد کیف ورزشی، حوله، مسواک و خمیردندان و همچنین بیش از 20 قلم نوشت‌افزار است.

 

وی ادامه داد: برای داش آموزان دختر نیز علاوه بر همه اقلام ذکرشده یک بسته اقلام مذهبی شامل کیف، سجاده و چادرنماز تهیه و در اختیار دانش آموزان دختر این 8 شهرستان قرار می‌گیرد.

 

کریمی با عنوان اینکه سبدهای حمایتی قرارگاه خاتم علاوه بر استان ایلام در چند استان دیگر کشور نیز در حال توزیع است گفت: درمجموع برای تعداد بیش از 20 هزار دانش‌آموز نیازمند کشور این سبدهای حمایتی و تحصیلی تهیه‌شده‌اند.

 

وی بابیان اینکه فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء عمدتاً در زمینه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی بدون در نظر گرفتن منفعت‌های مادی است، خاطرنشان کرد: در کنار چنین فعالیت‌هایی معمولاً در مناطقی که پروژه‌های عمرانی در آن انجام می‌گیرد خدماتی نیز به محرومان آن منطقه صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.