96/7/16
تعداد نظرات:0
09:16
شماره مطلب:139671629653
-A A +A
معاون توسعه مشارکت های مردمی استان ایلام :

دانش آموزان نیازمند ایلام با حمایت قرارگاه خاتم بسته مهر تحصیلی دریافت کردند

معاون توسعه مشارکت های مردمی استان ایلام گفت: با اجرای طرح مهر تحصیلی و با حمایت قرارگاه خاتم الانبیا در هشت شهرستان استان ایلام 630 بسته حمایتی و تحصیلی بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع کرد.

به گزارش ایلام بیست،"رمضان دستیاری" اظهار کرد: ارزش هر یک از این سبدهای تحصیلی بیش از سه میلیون ریال است و نیازهای کامل تحصیلی دانش آموزان را به مدت یک سال تأمین می کند.

وی با بیان اینکه اقلام این سبد حمایتی برای دانش آموزان دختر و پسر متفاوت است، گفت: این سبد حمایتی برای دانش آموزان پسر شامل لباس فرم تحصیلی، لباس ورزشی، کیف مدرسه، کفش، جوراب، طناب ورزشی، کیف ورزشی، حوله، مسواک و خمیردندان همچنین بیش از 20 قلم نوشت افزار است.
دستیاری ادامه داد: برای دانش آموزان دختر نیز علاوه بر اقلام ذکر شده یک بسته اقلام مذهبی شامل کیف، سجاده و چادر نماز تهیه و در اختیار آنان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه سبدهای حمایتی قرارگاه خاتم الانبیا همزمان در چند استان دیگر نیز توزیع شده، گفت: این سبدهای حمایتی و تحصیلی در مجموع برای بیش از 20 هزار دانش آموز نیازمند کشور تهیه شده اند.
دستیاری با اشاره به فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در زمینه های عمرانی و محرومیت زدایی بدون در نظر گرفتن منفعت های مادی افزود: معمولا در مناطقی که پروژه های عمرانی در آن اجرا می شود خدماتی به محرومان آن منطقه نیز ارائه می شود.
 

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.