96/7/16
تعداد نظرات:0
10:42
شماره مطلب:139671629660
-A A +A
بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی /

مسابقه بزرگ "هشت آبان" برگزار می شود

بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی مسابقه بزرگ "هشت آبان" به همت بسیج دانش آموزی مرکز در سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش ایلام بیست، در آستانه روز 13 آبان و هم‌زمان با روز مبارزه با استکبار جهانی، مسابقه هشت آبان در سراسر کشور برگزار می شود.

مسابقه  دانش آموزی هشت آبان  به همت بسیج دانش آموزی مرکز با هدف ترغیب و تشویق دانش آموزان انقلابی سراسر کشورجهت مشارکت در هر چه با شکوه تر برگزاری برنامه های هفته بسیج دانش آموزی سراسر کشور با عنوان اولین فراخوان ایده های هشت آبان برگزار می شود.

براین اساس، رهبر معظم انقلاب در سخنانی فرمودند خودتان را برای مبارزه با استکبار آماده کنید که جوانان انقلابی کشورمان به این توصیه رهبری عزیز با برگزاری این مسابقه و ارائه ایده های خود لبیک گفته‌اند.

این مسابقه دانش آموزی با همان عنوان "هشت آبان "  با فعالیت فراگیر در شبکه های اجتماعی  و در قالب کانال دانش آموزی به آدرس hashteaban@ کارش را آغاز کرده است.

سایت دانش آموزی ilam.beest، به همین منظور و با تعداد محتوای زیاد از جمله بخش‌های عکس، پوستر، فیلم، مقاله، یادداشت، عکس نوشت و مسابقات مختلف برای گروه‌های دانش آموزی فعال شده است.

علاقه‌مندان و افرادی که دغدغه مبارزه با استکبار جهانی و شیطان بزرگ را دارند می‌توانند با محوریت همین سایت و از طریق کانال‌ ارتباطی هشت آبان در تولید محتوای مرتبط با موضوع مشارکت داشته و ایده های خود را با موضوعات مختلف برنامه ارائه دهند.

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.