96/7/19
تعداد نظرات:0
11:13
شماره مطلب:139671929743
-A A +A

مجمع همفکری آینده سازان در ایلام برگزار شد

نخستین مجمع شورای علوی و فاطمی سازمان بسیج دانش‌آموزی ایلام با حضور مسئولان استانی و 164 نفر از دانش‌آموزان بسیجی استان در مجتمع رفاهی لاله برگزار شد

به گزارش ایلام بیست،  نخستین مجمع شورای علوی و فاطمی سازمان بسیج دانش‌آموزی ایلام با حضور مسئولان استانی و 164 نفر از دانش‌آموزان بسیجی استان در مجتمع رفاهی لاله برگزار شد.

مدیریت خواهران سازمان بسیج دانش موزی ایلام با اشاره به اینکه با حضور سازمان‌یافته نخبگان، فرهیختگان، صاحب‌نظران و اندیشه‌ورزان انقلابی، زمینه مشارکت در تحقق جامعه اسلامی فراهم می‌شود، افزود: هدف از برگزاری مجمع همفکری در بسیج دانش‌آموزی به‌منظور تعمق آرمان‌های انقلاب اسلامی و گسترش فرهنگ و ارزش‌های بسیج در نسل آینده است.

مینو غیاثی ادامه داد: سازمان بسیج دانش‌آموزی با ساماندهی ظرفیت‌های نظری و فکری از ظرفیت تشکیل شوراها و مجامع نسبت به بهره‌گیری بهتر از سایر توانمندی‌ها در مسیر تحقق ماموریت‌ها و وظایف خود اقدام  به برگزاری همایش بزرگ مجمع همفکری آینده سازان کرد.

مدیریت خواهران سازمان بسیج دانش آموزی با بیان اینکه مشارکت شایسته صاحب‌نظران و اندیشمندان عرصه تعلیم و تربیت در پرورش آینده سازان انقلاب و نظام اسلامی از اهداف ما در شکل‌گیری مجمع دانش‌آموزان بسیجی است، تصریح کرد: بهره‌گیری مناسب از دانش‌آموزان بسیجی خوش‌فکر در ترسیم نقاط و ضعف سازمانی، هدایت بهتر و ارتقا اثربخشی برنامه‌ها، تقویت و توسعه ظرفیت‌های تجربه‌اندوزی دانش‌آموزان بسیجی و آینده‌ساز برای مدیریت آینده جامعه، پایش محیطی و ترسیم و موقعیت بسیج دانش‌آموزی در عرصه تعلیم و تربیت، ارتقا کار فرهنگ تشکیلاتی و نیروی انسانی برای شرایط موجود و آینده نزدیک بسیج دانش‌آموزی و سایر اقشار و انسجام‌بخشی و ارتقا منزلت دانش‌آموزان بسیجی از اهداف ما در اجرای این طرح شورایی محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: لذا با استعانت از خدواند متعال و برنامه ریزی های قبلی که صورت پذیرفت دانش آموزان برحسب تمایل و توان در کارگروهایی با عنوان مسئولین شوراهای علوی و فاطمی، مسئولین کارگروهای تربیت و اخلاقی، مسئولین کارگروهای فرهنگی بصیرتی ، مسئولین کارگروهای حجاب و عفاف، مسئولین کارگروه های امربه معروف و نهی از منکر و مسئولین کارگروه های سبک زندگی ویژه پسران بکارگیری و توجیه گردیدند.

غیاثی گفت: هر کارگروه به بیان راهکارهای خلاقانه در ترویج دین در بین دانش آموزان و ایده ها و راهکارهایی جهت بالا بردن سطح علمی و انتقال ارزش ها به گفتمان پرداختند. که در پایان نتایج هر کارگروه تلفیق و تطبیق و بعنوان مصوبه به تصویب رسید.

لازم بذکر است در حاشیه این همایش انتخابات با حضور پرشور و نشاط دانش آموزان برای انتخاب فرد اصلح و برتر بعنوان روسای مجامع برگزار گردید.

 

انتهای پیام/ق

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.