97/5/18
تعداد نظرات:0
18:53
شماره مطلب:139751833863
-A A +A
مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانش آموزی استان ایلام خبرداد

برگزاری دوره طرح ولایت دانش آموزی استان ایلام در مشهد مقدس

مدیر تعلیم و تربیت بسیج دانش آموزی استان ایلام گفت:طرح یاوران ولایت با حضور 240 دانش آموز دختر و پسر استان ایلام در اردوگاه ثامن الحجج(ع) مشهد مقدس برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلام بیست ؛ خواهر فیروزه محمدی مسئول تعلیم و تربیت سازمان بسیج دانش آموزی استان ایلام با اعلام این خبر و با بیان اینکه این طرح در 2 دوره 5 روزه جداگانه خواهران و برادران برگزار می شود اعلام کرد این طرح با رویکرد دانش آموز محوری و با هدف تربیت و توانمند سازی نیروهای طراز انقلاب اجرا می شود.

مدیرتعلیم و تربیت بسیج دانش آموزی استان ایلام گفت:  تربیت فرماندهان مدیران جوان و ایجاد پویایی و تحرک و تحول در سطح واحد ها، شناسایی دانش اموزان مستعد که قابلیت رشد وشایستگی برای مسئولیت های بالاتر را داشته باشند از اهداف این طرح است.

به گفته محمدی؛ این طرح در جهت ارتقای سطح علمی، مهارت ها و توانمندی های مدیریتی، عقیدتی، بصیرتی و تشکیلات محوری در دانش آموزان برگزار می شود و دانش آموزان با ساختار واحد بسیج مدرسه و شرح وظایف چارت تشکیلاتی خود آشنا خواهند شد.

وی با عنوان اینکه دوره تربیتی تشکیلاتی طرح ولایت خواهران با عنوان « شهیده زینب کمایی» و برادران با عنوان « سرباز کوچک امام» نامگذاری گردیده افزودند: طرح ولایت استانی امسال با ساختاری جدید و مدرسه محور و براساس درسنامه تشکیلاتی برگزار خواهد شد و علاوه بر برگزاری کلاس های مهارتی دوره، برنامه های متنوع فرهنگی، معنوی، و نیز بازی های تشکیلاتی فرح بخشی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است. ایشان زمان برگزاری دوره خواهران را در اواخر مرداد و دوره برادران را نیز دراوایل شهریور امسال در اردوگاه ثامن الحجج(ع) مشهد مقدس عنوان کردند./.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.