99/2/22
تعداد نظرات:0
02:52
شماره مطلب:139922238432
-A A +A
بمناسبت هفته معلم صورت گرفت

دیدار فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) با مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام

در آستانه هفته معلم سردار شاکرمی با حضور در اداره کل آموزش و پرورش استان با زینی وند مقدم مدیر کل این اداره دیدار و گفتگو کرد.
در آستانه هفته معلم سردار شاکرمی با حضور در اداره کل آموزش و پرورش استان با زینی وند مقدم مدیر کل این اداره دیدار و گفتگو کرد.
 
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر کل جدید آموزش و پرورش گفت:اعتقاد ما بر این است که موفقیت آموزش و پرورش، موفقیت نظام است و به همین منظور ما همیشه آماده همکاری و همراهی دستگاه تعلیم و تربیت در همه زمینه ها هستیم.
 
وی گفت: هدف همه ما صیانت از ایران اسلامی با همکاری و همفکری است، همه مسئولان باید در زمینه پیشرفت فرهنگ و برنامه‌های تعلیم و تربیت تلاش کنند، متاسفانه دشمنان زیادی به دنبال ضربه زدن به ایران و نظام جمهوری اسلامی هستند اما با تلاش و همکاری مردم و مسئولین خواهیم توانست کشور را حفظ کرده و رضایت خداوند رحمان را جلب کنیم.
 
 سردار شاکرمی با اشاره به همکاری های خوب آموزش و پرورش استان در اجرای برنامه های مختلف از جمله، طرح شهید بهنام محمدی و اعزام راهیان نوردانش آموزان، افزود: امیدواریم با انگیزه و روحیه جهادی این تعامل و همکاری را در پیشبرد برنامه های مشترک به پیش ببریم .

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.