99/9/10
تعداد نظرات:0
01:04
شماره مطلب:139991039275
-A A +A
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج صورت گرفت:

دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام با فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام و شورای معاونین اداره کل با فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان دیدار کرد.

در این دیدار رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج و تقدیر از همراهی و زحمات شبانه روزی سپاه استان، اظهار داشت: سپاه استان همواره به عنوان نیرویی مقتدر و با خلوص نیت در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی حضور چشمگیر و اثر گذار داشته است و در این راه همواره به عنوان یار و همراه آموزش و پرورش بوده است.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: تمام تمرکز ما در درجه اول برقراری عدالت آموزشی در استان است تا حتی الامکان تمامی دانش آموزان به یک میزان از آموزش ها بهره ببرند.وی اظهار داشت: سپاه استان در زمینه کمک های مومنانه در این ایام اقدامات بسیار مثبتی داشته است و همواره در کنار دستگاه تعلیم و تربیت استان بوده که این مایه دلگرمی جامعه فرهنگیان می باشد.

سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام هم در این دیدار، ضمن قدردانی از آموزش و پرورش استان از آن به عنوان  دستگاهی مهم و سرمایه معنوی یاد کرد و همدلی و همراهی تمامی دستگاه ها را در مسیر پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت ضروری دانست.

   وی گفت:تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا با رفع برخی مشکلات و دغدغه های موجود در کنار آموزش و پرورش باشیم تا دانش آموزان به درستی آموزش ببینند و تربیت شوند چرا که وظیفه آموزش و پرورش انسان سازی است و باید این سرمایه های مهم حفظ شوند و امیدواریم بتوانیم رسالت خود را جهت تربیت نیروی جوان انقلابی در بین دانش آموزان با همکاری و تعامل بین  سپاه  و آموزش و پرورش به خوبی انجام دهیم.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.